Plakáty a letáky

Dle vašich požadavků pro vás vytiskneme plakáty v jakémkoliv formátu. Výběr papíru, gramáže a barvy necháme na vás a rádi odborně poradíme. Zajistíme kvalitní tisk za bezkonkurenční cenu. Plakáty i letáky tiskneme již od jednoho kusu, ale upozorňujeme, že  čím vyšší náklad, tím nižší cena. V závislosti na velikosti nákladu pak zvolíme nejvhodnější technologii - digitální či ofsetový tisk. Letáky tiskneme v jakémkoliv rozměru, množství a na široké škále materiálu. Úprava jako lesklá či matná laminace, lom, či perforace na vybraných místech je samozřejmostí dle vašeho přání.

Vizitky

Kvalitní značka má prezentovat firmu navenek, budovat její důvěryhodnost a posílit ztotožnění zaměstnanců se společností. Rádi pro Vás zhotovíme vizitky, katalogy, letáky, pozvánky, hlavičkové papíry a mnoho dalších materiálů, vše v souladu s vizuálním stylem vaší společnosti.

 

Katalogy

Katalogy nejrůznějších rozsahů, nákladů a způsobů zpracování patří již po mnoho let k silným stránkám naši společnosti. Věříme, že v této oblasti oceníte nejen zajimavý poměr cena- výkon, ale především profesionální přístup a přesnot dodržení termínů.

 

Noviny

U novin považujeme za samozřejmost krátkodobé termíny dodání, výrobní možnosti za příznivé náklady u malých i velkých formátů i zařízení ke svazování. Všechny tyto možnosti Vám dokážeme nabídnout.

 

Grafika

V oblasti předtiskové přípravy nabízíme široký sortiment polygrafických služeb. Přístup firmy, zkušenost a dlouholetá praxe v oboru poskytuje záruku spolehlivosti. Hledáme takové grafické varianty řešení, aby výsledek práce odpovídal představám našich zákazníků.

 

Graficky navrhujeme:

katalogy a brožury, časopisy, letáky, vizitky, bloky,  plakáty,  výroční zprávy, kalendáře, vstupenky a účtenky (i číslované s perforací), knihy, logotypy, novoročenky, svatební oznámení.

 

Ceny grafického návrhu se stanovují individuálně podle náročnosti a komplexnosti zakázky.

Příjem dat pro tisk

Tisková data pro ofsetový i digitální tisk přijímáme nejlépe v PDF nebo jako postscriptový soubor. Data do 12 MB je možné posílat na následující e-mailovou adresu: tiskarnatrio(zavináč)tiskarnatrio.cz. Data s více MB můžete poslat přes www.úschovna.cz, anebo dodat osobně na flash disku v tiskárně.

Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018
Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018
Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018
Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018
Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018
Vytvořeno společností Zvedni Tržby 2018